Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Rajnohová si chce vo Švédsku vylepšiť techniku

Monika Rajnohová musí prísť do svojho nového klubu Skara HF už stopercentne fyzicky pripravená.

26.7. 2016 Autor: sita
Monika Rajnohová zo Slovenska (vľavo) a Fernanda Silva z Brazílie (vpravo) počas medzištátneho prípravného zápasu žien medzi Slovensko - Brazília. Foto - SITA

Slovenská hádzanárska reprezentantka Monika Rajnohová strávila uplynulú sezónu v maďarskom Mosonmagyaróvári KC SE. Keďže však túžila vyskúšať niečo nové, neprišlo k uplatneniu opcie v jej kontrakte. Ďalšie kroky sympatickej Slovenky povedú na sever Európy do švédskeho tímu Skara HF.

"Bola to skúsenosť, ktorá mi dala veľa najmä z hádzanárskej stránky. Neľutujem rok strávený v Mosonmagyaróvári," vrátila sa Rajnohová k predchádzajúcemu pôsobisku. 

V novom ju čaká viacero noviniek. "Myslím si, že to bude hravejšie, pracovať chcem hlavne na technike. Lákalo ma iné zmýšľanie, pohľad na hádzanú a druhy tréningov," prezradila hráčka pochádzajúca z Trenčína. 

Kým v našich končinách je u hádzanárskych družstiev zvykom počas júlových dní naberať kondíciu na spoločných sústredeniach zvyčajne v horskom prostredí, v Skare má každá hráčka fyzickú pripravenosť na starosti sama.

"Musíme prísť stopercentne fyzicky pripravené," dodala 23-ročná stredná spojka nováčika švédskej Elitserien.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner