Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Reprezentačná brankárka Žaneta Tóthová má syna

Žaneta Tóthová v uplynulých mesiacoch vymenila kariéru brankárky za prípravu na materské povinnosti. 
8.8. 2016 Autor: sita
Brankárka Žaneta Tóthová počas slávnostného vyhlásenia výsledkov ankety Slovenského zväzu hádzanej v roku 2008. Foto - SITA

Slovenská hádzanárska reprezentantka Žaneta Tóthová v uplynulých mesiacoch vymenila kariéru brankárky za prípravu na materské povinnosti. 

V týchto dňoch dorazila správa, že ešte koncom júla porodila synčeka Danka. Hádzanárska rodina sa vďaka prvorodenému potomkovi, ktorého otcom je jej partner a český reprezentant Ondřej Šulc, rozrástla o ďalšieho člena.

Žaneta Tóthová naposledy chytala za francúzsky klub Stella Saint-Maur, v krajine galského kohúta predtým pôsobila v Cercle Dijon Bourgogne. Zo Štúrova pochádzajúca brankárka bola na Slovensku aj hráčkou ŠKP Banská Bystrica. 

Do hádzanárskeho povedomia sa dostala až počas legionárskeho pôsobenia v Maďarsku, kde chytala najskôr za budapeštiansky Vasas a potom dva roky v Békéscsabe, z ktorej prestúpila v decembri 2010 do už spomenutého Dijonu. V drese reprezentácie SR sa čerstvo 32-ročná Tóthová zúčastnila na ME 2014 v Chorvátsku a Maďarsku.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner