Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Volentics zostáva vo Ferndorfe

Miroslav Volentics predĺžil zmluvu s TuS Ferndorf
17.03.2017, autor: SITA, foto: tus-ferndorf.de

Po Martinovi Straňovskom a Csabovi Szücsovi má už aj ďalší slovenský hádzanársky reprezentant pôsobiaci v Nemecku vyriešenú najbližšiu hráčsku budúcnosť. Miroslav Volentics si naďalej bude obliekať dres TuS Ferndorf. Tridsaťjedenročný pravý krídelník sa s účastníkom II. bundesligy dohodol na predĺžení spolupráce o ďalší rok. Volentics patrí medzi opory aktuálne 18. tímu tabuľky a z kádra trénera Michaela Lerschta je s 99 gólmi najlepším strelcom.


"Vo Ferndorfe začnem moju tretiu sezónu, keďže sa v klube cítim veľmi dobre. Mužstvo i prostredie mi vyhovujú a fanúšikovia nás v každom stretnutí naplno povzbudzujú. Teším sa na veľa ďalších zápasov," uviedol obľúbenec fanúšikov v tlačovej správe klubu po predĺžení zmluvy.


Na Volenticsovu adresu sa pochvalne vyjadril aj športový šéf TuS Mirza Sijaric: "Miro je vynikajúci hráč a skvelý človek, s ktorým je radosť spolupracovať. Z tohto dôvodu sa tešíme na jeho ďalšiu sezónu v červenom drese."


Miroslav Volentics strávil prevažnú časť svojej hráčskej kariéry v bratislavskom ŠKP, odkiaľ v lete 2015 zamieril práve do TuS Ferndorf, vtedajšieho nováčika II. bundesligy.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner