Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Final 4 SEHA League v Breste

Dejisko záverečného turnaja SEHA Gazprom League prvýkrát v Bielorusku
21.03.2017, Autor: SITA, Foto: handball-magazine.com

Šiesty ročník "SEHA /South East Handball Association/ Gazprom League" vyvrcholí v termíne 7. - 9. apríla 2017 v bieloruskom Breste pod organizátorskou taktovkou miestneho hádzanárskeho klubu Meškov Brest. Je to už šieste dejisko záverečného turnaja tejto nadnárodnej súťaže mužov po Záhrebe, Skopje, Novom Sade, Vespréme a Varaždíne. V Breste sa uskutoční turnaj Final 4, na piatok 7. apríla sú plánované semifinálové duely a v nedeľu 9. 4. prídu na rad zápasy o 3. miesto a finále.


Víťaz SEHA League v sezóne 2016/2017 vzíde z kvarteta RK Vardar Skopje (Maced.), MVM Veszprém (Maď., obhajca prvenstva), Meškov Brest (Biel.) a PPD Záhreb (Chorv.). V semifinále sa stretnú domáci Brest s obhajcom z Veszprému a Vardar Skopje so Záhrebom.


"Sme presvedčení, že turnaj Final 4 bude nezabudnuteľným zážitkom pre klub, mesto i bieloruských hádzanárskych fanúšikov. Sme radi, že jeho organizátorom je práve Meškov Brest, ktorý sa z roka na rok posúva ďalej a zaslúži si hostiť najlepšie tímy SEHA League," uviedol výkonný riaditeľ ligy Siniša Ostoič.


Slovenský zástupca Tatran Prešov zostal tentoraz ďaleko bránami postupu a v konečnom poradí obsadil predposledné 9. miesto. 

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner