Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Blíži sa 2. ročník Brankárskeho Hádzanárskeho Kempu v Modre

Aktuálne je na kemp prihlásených 16 brankárov, prihlásiť sa dá do 15. mája
11.05.2017, Autor: redakcia, Foto: Júlia Lackovičová

V termíne 26 až 28. mája sa v modranskej športovej hale uskutoční druhý ročník Brankárskeho hádzanárskeho kempu. Od piatka do nedele čakajú na mládežníckych brankárov a brankárky tréningy so skúsenými brankármi a trénermi a aj iný zaujímavý program. V minulom ročníku sa na kempe zúčastnilo 17 mladých brankárov a brankárok z 8 slovenských klubov, keď boli brankári rozdelení do tímov s 3 brankármi, tak aby sa každému brankárovi mohli tréneri venovať čo najviac individuálne.  

Aktuálne je na kemp prihlásených 16 mládežníckych brankárov, pričom do Modry neváhajú merať ďalekú cestu ani dvaja mládežnicki brankári z Košíc. Na kempe sa taktiež zúčastnia viacerí brankári z mládežníckych reprezentácií. Prihlásiť na kemp sa dá do 15. mája na tomto prihlasovacom linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_JbISLJxeqB774Gahc9OTx2axQZt976McVtq-fuCzLbVt-g/viewform?c=0&w=1

„Som veľmi rád, že sa podarilo nadviazať na prvý ročník a aj za pomoci modranského klubu sa uskutoční druhý ročník. Dúfam, že to je ďalším krokom k tomu, aby z kempu vznikla tradícia a aby sa každým rokom mohol o čosi posúvať dopredu. Minulý rok som mal od brankárov aj rodičov len pozitívne ohlasy. Tento ročník chystáme taktiež niekoľko zaujímavých noviniek a mladým brankárom a brankárkam sa budú venovať aj noví brankári a tréneri“ vyjadril sa k druhému ročníku kempu hlavný organizátor Martin Kosák. 

Tento rok na kempe prisľúbili trénerskú účasť brankári ako napríklad Michal Meluš, Marián Žernovič alebo Peter Pčola. Prvýkrát sa na kempe objaví aj ženská trénerka, keď účasť prisľúbila ukrajinská brankárka HK Slovan Duslo Šaľa Alexandra Krebs. Brankárom sa budú venovať aj kondiční tréneri – Tomáš Tschur, Martin Vereš a Dávid Kondáč. 

Mladí brankári sa taktiež môžu tešiť na videoanalýzu vlastných zákrokov, účastnícke tričko, brankársku súťaž o podpísaný reprezentačný dres Miroslava Volenticsa alebo vyhlásenie a cenu pre najusilovnejší tím brankárov.   

Viac informácií o kempe je k dispozícií na www.ksksport.sk

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner