Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

M. Volentics zvažuje najbližšiu budúcnosť, vo Ferndorfe mu zatiaľ držia miesto

Miroslav Volentics sa môže do začiatku júla rozhodnúť, či zostane v TuS Ferndorf
09.06.2017, Autor: SITA, Foto: handball-world.com

Slovenský hádzanársky reprezentant Miroslav Volentics by mal v lete začať svoju tretiu sezónu v TuS Ferndorf, ale jeho zotrvanie v tomto nemeckom klube je v tejto chvíli otázne. Podľa správy na portáli siegener-zeitung.de sa cesty účastníka II. ligy, ktorý je už istým zostupujúcom do tretej najvyššej nemeckej súťaže, a jeho najlepšieho strelca pravdepodobne rozídu. Za neistotou je otvorená súkromná i športová budúcnosť rýchlonohého pravého krídelníka. Volenticsova partnerka pracuje vo svetovom telekomunikačnom koncerne v Bonne a pár uvažuje už dlhšie o zmene zamestnania. "Miro ešte v pokoji počas dovolenky preberie a prehodnotí situáciu so svojou partnerkou. Sme dohodnutí, že potom sa ešte porozprávame," uviedol športový šéf TuS Mirza Sijaric.


Tridsaťjedenročného Bratislavčana si v klube obľúbili a má značnú priazeň fanúšikov aj vďaka tomu, že nastrieľal v sezóne už 148 gólov. Vedenie klubu však nemôže riskovať, že zostane bez pravého krídla, preto bude hľadať hráča na tento post. "Začneme intenzívne pracovať na tom, aby sa nám podarilo získať ďalšie pravé krídlo. Miro má však do začiatku júla dvere u nás otvorené," tvrdí Sijaric.

Sobotňajší zápas záverečného 38. kola proti Dessau-Rosslauer HV bude pre Volenticsa v každom prípade rozlúčkovým. Či len s klubovou sezónou, alebo aj s Fendorfom, ukážu najbližšie týždne. Hráči TuS bez ohľadu na výsledok stretnutia obsadia zostupovú 18. priečku v 20-člennej tabuľke II. bundesligy.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner