Jednoznačný priebeh a vysoké víťazstvo favorita priniesla stredajšia dohrávka 10. kola Slovnaft handball extraligy mužov, v ktorej Tatran Prešov zdolal na svojej palubovke HK Agro Topoľčany 35:14 (20:6). Hostia síce otvorili gólový účet stretnutia, ale podľa skóre držali krok s domácimi len v úvodnej minúte. Prešovčanom stačilo dvadsať minút hry, aby si vypracovali dvojciferný náskok (14:4) a potom bol ďalší priebeh len otázkou výšky skóre. Polčas sa skončil štrnásťgólový rozdielom. Po trojgólovej šnúre Agra sa vedenie Tatrana v 45. min zmenšilo na 15 gólov, ale bola to len chvíľková záležitosť. Úradujúci majster, hoci nenastúpil v kompletnom zložení, dosiahol proti tiež oslabenému súperovi 21-gólové víťazstvo, vďaka ktorému má na čele tabuľky opäť dvojbodový náskok.

Výsledok stredajšieho dohrávaného stretnutia 10. kola Slovnaft handball extraligy mužov:
Tatran Prešov - HK Agro Topoľčany 35:14 (20:6)
Najviac gólov: Grzentič 7 - Anič 4, 328 divákov

Autor: slovakhandball.sk, Foto: SITA