TKZHá st. prípravka 23/24

Aktuálne články

2. turnaj

Tabuľka

P Tím Z Skóre Body
1.
Piešťany C
11 0:0 11
2.
Piešťany B
10 0:0 10
3.
Piešťany A
9 0:0 9
4.
Cífer CH
9 0:0 9
5.
HC DAC DS A
10 0:2 9
6.
Cífer D
5 2:0 6
7.
MHK Piešťany D
5 0:0 5
8.
Hlohovec B
5 0:0 5
9.
Hlohovec A
4 0:0 4
10.
HC DAC Dunajská Streda B
4 0:0 4
11.
HKM Šaľa A
3 0:0 3
12.
Modranka
3 0:0 3
13.
Legends Šaľa
3 0:0 3
14.
HKM Šaľa B
3 0:0 3
15.
Sereď
2 0:0 2
16.
Topoľčany B
1 0:0 1
17.
ŠK DAC Dunajská Streda B
1 0:0 1

Štatistiky

Najlepší strelec

{ player name}

0

branek

Najlepší tím doma

Cífer D

Cífer D

1

výher

  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Močenok
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Legends Šaľa
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Močenok
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    HKM Šaľa A
    Modranka
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Sereď
    Močenok
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Modranka
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Močenok
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Modranka
    Legends Šaľa
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Sereď
    Močenok
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Sereď
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    HC DAC DS A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    HKM Šaľa B
    Legends Šaľa
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Sereď
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    HC DAC DS A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    HC DAC DS A
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Cífer D
    09:00
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Legends Šaľa
    09:00
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Piešťany B
    09:00
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Piešťany C
    09:00
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Sereď
    09:10
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Piešťany A
    09:10
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Legends Šaľa
    09:20
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Piešťany A
    09:20
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Modranka
    09:20
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Piešťany B
    09:30
    Modranka
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    HKM Šaľa A
    09:30
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Modranka
    09:30
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Piešťany C
    09:40
    Legends Šaľa
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Piešťany C
    09:50
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    HKM Šaľa B
    09:50
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 30.09.2023 •2. turnaj
    Močenok
    18:00
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky A
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Trnava
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky C
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Trnava
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky B
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky A
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky C
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Trnava
    Topoľčany B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky B
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky A
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Trnava
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky C
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky B
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky A
    00:00
    Topoľčany B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Trnava
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Cífer CH
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky B
    00:00
    Topoľčany B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky A
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky C
    00:00
    Topoľčany B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky C
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Nové Zámky B
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Cífer CH
    09:00
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Cífer CH
    09:00
    Topoľčany B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Cífer CH
    10:00
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •1. turnaj
    Cífer CH
    10:15
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec B
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec A
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec B
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec A
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Nové Zámky B
    Modranka
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    HC DAC DS A
    Močenok
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Močenok
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Legends Šaľa
    Cífer CH
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Sereď
    Močenok
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Legends Šaľa
    Trnava
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    HC DAC DS A
    Močenok
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Močenok
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Modranka
    Trnava
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    HC DAC DS A
    Močenok
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Nové Zámky A
    Legends Šaľa
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Nové Zámky C
    Cífer CH
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Nové Zámky C
    Legends Šaľa
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Sereď
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Modranka
    Nové Zámky C
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    HC DAC DS A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Trnava
    Nové Zámky C
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Sereď
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Nové Zámky A
    Trnava
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    HC DAC DS A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Nové Zámky A
    Cífer CH
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Nové Zámky B
    Trnava
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Legends Šaľa
    Nové Zámky B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Modranka
    Nové Zámky A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany B
    00:00
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany A
    00:00
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany A
    00:00
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany B
    00:00
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec A
    09:00
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec B
    09:00
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Cífer D
    09:00
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Cífer CH
    09:00
    Modranka
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Cífer D
    2:0
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec B
    09:15
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany A
    09:15
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany A
    09:30
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany B
    09:30
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Cífer CH
    09:40
    Nové Zámky B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    09:45
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany B
    09:50
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec A
    10:00
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •4. turnaj
    Cífer CH
    10:00
    Trnava
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    10:15
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec A
    10:30
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany B
    11:00
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    11:15
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Hlohovec B
    11:30
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •3. turnaj
    Topoľčany A
    11:45
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Trnava
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky C
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky B
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky A
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky C
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky B
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky A
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Hlohovec B
    Modranka
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Sereď
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Sereď
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Sereď
    Močenok
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Modranka
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Sereď
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Močenok
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Hlohovec B
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Sereď
    Močenok
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    HC DAC DS A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    HC DAC DS A
    Močenok
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Močenok
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Legends Šaľa
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    HC DAC DS A
    Močenok
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Hlohovec A
    Legends Šaľa
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Sereď
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Hlohovec A
    Modranka
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Legends Šaľa
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Topoľčany B
    00:00
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Legends Šaľa
    00:00
    Topoľčany B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Topoľčany B
    00:00
    Modranka
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Hlohovec B
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Topoľčany B
    00:00
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Topoľčany A
    00:00
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Topoľčany A
    00:00
    Legends Šaľa
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Modranka
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Hlohovec A
    00:00
    Topoľčany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Hlohovec A
    00:00
    Topoľčany B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Cífer CH
    09:00
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Trnava
    09:00
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky B
    09:00
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Cífer CH
    09:00
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Cífer D
    09:00
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky C
    09:15
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky A
    09:30
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Cífer CH
    09:30
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Cífer CH
    09:40
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky B
    09:45
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Trnava
    09:45
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky C
    10:00
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Trnava
    10:00
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •6. turnaj
    Cífer D
    10:00
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Cífer CH
    10:15
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky A
    10:30
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Trnava
    10:30
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky A
    11:00
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky B
    11:15
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •5. turnaj
    Nové Zámky C
    11:30
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC Dunajská Streda B
    Sereď
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC DS A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec B
    Sereď
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec A
    09:00
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec A
    09:00
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Cífer CH
    09:00
    Sereď
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec A
    09:00
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC Dunajská Streda B
    09:00
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Cífer CH
    09:15
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec B
    09:15
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec B
    09:15
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Cífer CH
    09:15
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC DS A
    09:30
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec B
    09:30
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC DS A
    09:30
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec B
    09:40
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC Dunajská Streda B
    09:45
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Hlohovec A
    10:00
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC DS A
    10:00
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC Dunajská Streda B
    10:15
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Cífer CH
    10:15
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC Dunajská Streda B
    10:45
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    Cífer CH
    11:00
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 10.12.2023 •2. kolo Piešťany
    HC DAC DS A
    11:30
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa A
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Močenok
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Modranka
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa B
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Trnava
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa A
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Močenok
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Modranka
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa B
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Trnava
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa A
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Močenok
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa B
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Trnava
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa A
    HKM Šaľa A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Močenok
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Modranka
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa B
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Trnava
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa A
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Močenok
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Modranka
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Legends Šaľa B
    Cífer D
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Trnava
    HKM Šaľa B
    Detail zápasu
  • 27.01.2024 •1. kolo Močenok
    Modranka
    00:00
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky A
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky C
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky B
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky A
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky C
    Cífer CH
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky B
    Cífer CH
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky A
    Cífer CH
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky C
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky B
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky A
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky C
    HC DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky B
    HC DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky A
    HC DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky C
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Nové Zámky B
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    Sereď
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa B
    Sereď
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa A
    Sereď
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany B
    00:00
    Cífer CH
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany A
    00:00
    Cífer CH
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany B
    00:00
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany A
    00:00
    Hlohovec B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany B
    00:00
    HC DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany A
    00:00
    HC DAC Dunajská Streda B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany B
    00:00
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany A
    00:00
    Hlohovec A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany B
    00:00
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •3. kolo DAC DS
    Topoľčany A
    00:00
    HC DAC DS A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    Cífer D
    09:00
    Sereď
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    Cífer D
    12:30
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    12:30
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa A
    12:45
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    12:45
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    Cífer D
    13:00
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa B
    13:00
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa A
    13:15
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    13:15
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa B
    13:30
    Piešťany B
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    13:30
    Piešťany A
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    Cífer D
    14:00
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    Cífer D
    14:00
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa A
    14:15
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa A
    14:15
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa B
    14:30
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    HKM Šaľa B
    14:30
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    14:45
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda A
    14:45
    Piešťany C
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    15:00
    MHK Piešťany D
    Detail zápasu
  • 03.02.2024 •4. kolo HKM Šaľa
    ŠK DAC Dunajská Streda B
    15:00
    Piešťany C
    Detail zápasu
P Tím Z Skóre Body
1.
Piešťany C
11 0:0 11
2.
Piešťany B
10 0:0 10
3.
Piešťany A
9 0:0 9
4.
Cífer CH
9 0:0 9
5.
HC DAC DS A
10 0:2 9
6.
Cífer D
5 2:0 6
7.
MHK Piešťany D
5 0:0 5
8.
Hlohovec B
5 0:0 5
9.
Hlohovec A
4 0:0 4
10.
HC DAC Dunajská Streda B
4 0:0 4
11.
HKM Šaľa A
3 0:0 3
12.
Modranka
3 0:0 3
13.
Legends Šaľa
3 0:0 3
14.
HKM Šaľa B
3 0:0 3
15.
Sereď
2 0:0 2
16.
Topoľčany B
1 0:0 1
17.
ŠK DAC Dunajská Streda B
1 0:0 1
P Hráč Klub Záp. Góly 7M N 2M D TR.B
1.
HK AGRO Topoľčany 1 0 0 0 0 0 0
2.
HK AGRO Topoľčany 1 0 0 0 0 0 0
3.
HK AGRO Topoľčany 2 0 0 0 0 0 0
4.
HK AGRO Topoľčany 2 0 0 0 0 0 0
5.
HK AGRO Topoľčany 2 0 0 0 0 0 0
6.
HK AGRO Topoľčany 2 0 0 0 0 0 0
7.
HK AGRO Topoľčany 2 0 0 0 0 0 0
8.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
9.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
10.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
11.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
12.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
13.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
14.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
15.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
16.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
17.
TJ Sokol Cífer 3 0 0 0 0 0 0
18.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
19.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
20.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
21.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
22.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
23.
Michal Ševčík Michal Ševčík
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
24.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
25.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
26.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
27.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
28.
Samuel Dudžik Samuel Dudžik
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
29.
HK AGRO Topoľčany 3 0 0 0 0 0 0
30.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
31.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
32.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
33.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
34.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
35.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
36.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
37.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
38.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
39.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
40.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
41.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
42.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
43.
HK AGRO Topoľčany 4 0 0 0 0 0 0
44.
HK AGRO Topoľčany 4 0 0 0 0 0 0
45.
HK AGRO Topoľčany 4 0 0 0 0 0 0
46.
TJ Sokol Cífer 5 0 0 0 0 0 0
47.
TJ Sokol Cífer 5 0 0 0 0 0 0
48.
TJ Sokol Cífer 5 0 0 0 0 0 0
49.
TJ Sokol Cífer 5 0 0 0 0 0 0
50.
TJ Sokol Cífer 5 0 0 0 0 0 0
51.
TJ Sokol Cífer 5 0 0 0 0 0 0
52.
TJ Sokol Cífer 5 0 0 0 0 0 0
53.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
54.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
55.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
56.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
57.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
58.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
59.
Matej Trnovec Matej Trnovec
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
60.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
61.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
62.
MHK Piešťany 5 0 0 0 0 0 0
63.
MHK Piešťany 6 0 0 0 0 0 0
64.
Lucia Janechová Lucia Janechová
MHK Piešťany 7 0 0 0 0 0 0
65.
MHK Piešťany 9 0 0 0 0 0 0
66.
MHK Piešťany 9 0 0 0 0 0 0
67.
Hana Ertlová Hana Ertlová
MHK Piešťany 9 0 0 0 0 0 0
68.
MHK Piešťany 9 0 0 0 0 0 0
69.
MHK Piešťany 9 0 0 0 0 0 0
70.
MHK Piešťany 9 0 0 0 0 0 0
71.
MHK Piešťany 9 0 0 0 0 0 0
72.
Marek Šilhavík Marek Šilhavík
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
73.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
74.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
75.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
76.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
77.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
78.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
79.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
80.
Samuel Košinár Samuel Košinár
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
81.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
82.
MHK Piešťany 10 0 0 0 0 0 0
83.
MHK Piešťany 11 0 0 0 0 0 0
84.
MHK Piešťany 11 0 0 0 0 0 0
85.
MHK Piešťany 11 0 0 0 0 0 0
86.
MHK Piešťany 11 0 0 0 0 0 0
87.
MHK Piešťany 11 0 0 0 0 0 0
88.
MHK Piešťany 11 0 0 0 0 0 0
89.
MHK Piešťany 11 0 0 0 0 0 0
90.
MHK Piešťany 11 0 0 0 0 0 0
91.
MHK Piešťany 16 0 0 0 0 0 0
P Tím Góly
1.
{ team name} Cífer D
2
2.
{ team name} Piešťany C
0
3.
{ team name} Piešťany B
0
4.
{ team name} Piešťany A
0
5.
{ team name} Cífer CH
0
6.
{ team name} HC DAC DS A
0
7.
{ team name} MHK Piešťany D
0
8.
{ team name} Hlohovec B
0
9.
{ team name} Hlohovec A
0
10.
{ team name} HC DAC Dunajská Streda B
0
11.
{ team name} HKM Šaľa A
0
12.
{ team name} Modranka
0
13.
{ team name} Legends Šaľa
0
14.
{ team name} HKM Šaľa B
0
15.
{ team name} Sereď
0
16.
{ team name} Topoľčany B
0
17.
{ team name} ŠK DAC Dunajská Streda B
0
calendar