1. liga muži 2023/2024

Aktuálne články

11. kolo

  • 17.02.2024
    MŠK Považská Bystrica B
    22:27
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 02.03.2024
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    12:30
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 02.03.2024
    ŠK DAC Dunajská Streda
    20:00
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 03.03.2024
    Handball Club Pezinok
    16:00
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 03.03.2024
    HŠK-74 Kolárovo
    16:00
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu

Tabuľka

P Tím Z Skóre Body
1.
Záhoráci Stupava/Malacky B
11 334:272 20
2.
ŠK DAC Dunajská Streda
10 295:250 16
3.
HBC Trnava
10 311:264 15
4.
BHA-Bratislavská hád. akadémia
10 310:271 13
5.
MŠK Považská Bystrica B
11 324:294 10
6.
Handball Club Pezinok
10 339:332 10
7.
HŠK-74 Kolárovo
9 296:306 8
8.
TJ Sokol Cífer
10 301:336 4
9.
Štart pre naše deti
8 206:257 2
10.
HK Vajnory
9 191:325 0

Štatistiky

Najlepší strelec

{ player name}

Šimon Oliver

69

branek

Najlepší tím doma

Záhoráci Stupava/Malacky B

Záhoráci Stupava/Malacky B

5

výher

Najlepší tím vonku

Záhoráci Stupava/Malacky B

Záhoráci Stupava/Malacky B

5

výher

  • 16.09.2023 •1. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    34:29
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 17.09.2023 •1. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    41:35
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 17.09.2023 •1. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    23:22
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 17.09.2023 •1. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    33:23
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 23.09.2023 •2. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    29:25
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 24.09.2023 •2. kolo
    HBC Trnava
    27:27
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 24.09.2023 •2. kolo
    TJ Sokol Cífer
    36:37
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 24.09.2023 •2. kolo
    Štart pre naše deti
    20:31
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 24.09.2023 •2. kolo
    HK Vajnory
    21:41
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
  • 28.09.2023 •1. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    24:33
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
  • 29.09.2023 •3. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    28:33
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •3. kolo
    Handball Club Pezinok
    31:23
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •3. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    32:19
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 01.10.2023 •3. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    36:37
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 08.10.2023 •4. kolo
    HBC Trnava
    29:26
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 08.10.2023 •4. kolo
    HK Vajnory
    11:00
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 08.10.2023 •4. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    23:29
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 08.10.2023 •4. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    32:23
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 08.10.2023 •4. kolo
    TJ Sokol Cífer
    36:30
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
  • 14.10.2023 •5. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    10:0
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 14.10.2023 •5. kolo
    Štart pre naše deti
    39:29
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 14.10.2023 •5. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    28:25
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 15.10.2023 •5. kolo
    Handball Club Pezinok
    37:41
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 15.10.2023 •5. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    39:32
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 18.10.2023 •6. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    37:32
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
  • 21.10.2023 •6. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    37:25
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •6. kolo
    HBC Trnava
    35:21
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 22.10.2023 •6. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    26:29
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 28.10.2023 •7. kolo
    TJ Sokol Cífer
    22:26
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 28.10.2023 •7. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    22:22
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 28.10.2023 •7. kolo
    Handball Club Pezinok
    31:48
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 28.10.2023 •7. kolo
    Štart pre naše deti
    26:33
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 29.10.2023 •7. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    44:30
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 02.11.2023 •6. kolo
    HK Vajnory
    30:45
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 04.11.2023 •3. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    37:35
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 11.11.2023 •8. kolo
    HK Vajnory
    20:39
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 11.11.2023 •8. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    32:23
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 11.11.2023 •8. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    23:32
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 12.11.2023 •8. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    31:23
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 17.11.2023 •9. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    51:25
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 18.11.2023 •9. kolo
    Štart pre naše deti
    25:32
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 18.11.2023 •9. kolo
    Handball Club Pezinok
    41:35
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 18.11.2023 •9. kolo
    TJ Sokol Cífer
    10:33
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 19.11.2023 •9. kolo
    HBC Trnava
    19:24
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 25.11.2023 •8. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    37:30
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
  • 17.02.2024 •11. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    22:27
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 21.02.2024 •10.kolo
    Handball Club Pezinok
    33:30
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 24.02.2024 •10.kolo
    TJ Sokol Cífer
    30:32
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 25.02.2024 •10.kolo
    HK Vajnory
    23:30
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 25.02.2024 •10.kolo
    HBC Trnava
    36:28
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 02.03.2024 •11. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    12:30
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 02.03.2024 •11. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    20:00
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 03.03.2024 •11. kolo
    Handball Club Pezinok
    16:00
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 03.03.2024 •11. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    16:00
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 09.03.2024 •12. kolo
    HK Vajnory
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 09.03.2024 •12. kolo
    HBC Trnava
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 09.03.2024 •12. kolo
    Štart pre naše deti
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
  • 09.03.2024 •12. kolo
    TJ Sokol Cífer
    00:00
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 10.03.2024 •12. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    18:00
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 16.03.2024 •10.kolo
    Štart pre naše deti
    18:30
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 23.03.2024 •13. kolo
    Štart pre naše deti
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 23.03.2024 •13. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 23.03.2024 •13. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 23.03.2024 •13. kolo
    Handball Club Pezinok
    00:00
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 23.03.2024 •13. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    00:00
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 06.04.2024 •14. kolo
    HK Vajnory
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 06.04.2024 •14. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 06.04.2024 •14. kolo
    HBC Trnava
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
  • 06.04.2024 •14. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    00:00
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 06.04.2024 •14. kolo
    TJ Sokol Cífer
    00:00
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 13.04.2024 •15. kolo
    Štart pre naše deti
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 13.04.2024 •15. kolo
    Handball Club Pezinok
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 13.04.2024 •15. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 13.04.2024 •15. kolo
    TJ Sokol Cífer
    00:00
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 13.04.2024 •15. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    00:00
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 20.04.2024 •16. kolo
    HK Vajnory
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 20.04.2024 •16. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
  • 20.04.2024 •16. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 20.04.2024 •16. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    00:00
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 20.04.2024 •16. kolo
    HBC Trnava
    00:00
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 27.04.2024 •17. kolo
    HBC Trnava
    HK Vajnory
    Detail zápasu
  • 27.04.2024 •17. kolo
    Štart pre naše deti
    MŠK Považská Bystrica B
    Detail zápasu
  • 27.04.2024 •17. kolo
    Handball Club Pezinok
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Detail zápasu
  • 27.04.2024 •17. kolo
    TJ Sokol Cífer
    00:00
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    Detail zápasu
  • 27.04.2024 •17. kolo
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    00:00
    HŠK-74 Kolárovo
    Detail zápasu
  • 04.05.2024 •18. kolo
    ŠK DAC Dunajská Streda
    Štart pre naše deti
    Detail zápasu
  • 04.05.2024 •18. kolo
    Záhoráci Stupava/Malacky B
    HBC Trnava
    Detail zápasu
  • 04.05.2024 •18. kolo
    HK Vajnory
    00:00
    BHA-Bratislavská hád. akadémia
    Detail zápasu
  • 04.05.2024 •18. kolo
    MŠK Považská Bystrica B
    00:00
    TJ Sokol Cífer
    Detail zápasu
  • 04.05.2024 •18. kolo
    HŠK-74 Kolárovo
    14:30
    Handball Club Pezinok
    Detail zápasu
P Tím Z Skóre Body
1.
Záhoráci Stupava/Malacky B
11 334:272 20
2.
ŠK DAC Dunajská Streda
10 295:250 16
3.
HBC Trnava
10 311:264 15
4.
BHA-Bratislavská hád. akadémia
10 310:271 13
5.
MŠK Považská Bystrica B
11 324:294 10
6.
Handball Club Pezinok
10 339:332 10
7.
HŠK-74 Kolárovo
9 296:306 8
8.
TJ Sokol Cífer
10 301:336 4
9.
Štart pre naše deti
8 206:257 2
10.
HK Vajnory
9 191:325 0
P Hráč Klub Záp. Góly 7M N 2M D TR.B
1.
Šimon Oliver Oravec Šimon Oliver Oravec
Handball Club Pezinok 10 69 4 0 8 0 16
2.
Jaroslav Petráš Jaroslav Petráš
Strojár Malacky 11 68 0 0 1 0 2
3.
Marek Jankovič Marek Jankovič
TJ Sokol Cífer 8 65 2 0 0 0 0
4.
Tomáš Laho Tomáš Laho
HBC Trnava 9 60 19 2 8 1 28
5.
Adam Veréb Adam Veréb
HŠK - 74 Kolárovo 8 59 10 0 5 1 20
6.
Filip Tománek Filip Tománek
TJ Sokol Cífer 7 58 8 0 0 0 0
7.
Jakub Féder Jakub Féder
Handball Club Pezinok 7 55 1 3 1 0 5
8.
Branislav Kvaššay Branislav Kvaššay
MŠK Považská Bystrica 8 55 13 1 5 0 11
9.
Patrik Moravec Patrik Moravec
DAC Dunajská Streda 9 48 3 1 2 0 5
10.
Marcel Baran Marcel Baran
HBC Trnava 10 48 0 1 6 0 13
11.
Matej Szalacsi Matej Szalacsi
HK Vajnory 7 44 9 0 3 0 6
12.
Dušan Frýbert Dušan Frýbert
Strojár Malacky 11 43 0 0 6 0 12
13.
Filip Karel Filip Karel
Handball Club Pezinok 8 41 1 2 3 0 8
14.
Sándor Csente Sándor Csente
HŠK - 74 Kolárovo 10 41 5 3 2 0 7
15.
Dušan Baďura Dušan Baďura
Handball Club Pezinok 9 38 5 1 6 0 13
16.
Adam Petrík Adam Petrík
MŠK Považská Bystrica 10 38 1 2 6 0 14
17.
Boban Mikovic Boban Mikovic
HBC Trnava 9 37 4 1 4 0 9
18.
Marián Plšek Marián Plšek
MŠK Považská Bystrica 10 37 0 0 3 0 6
19.
Dávid  Urík Dávid Urík
MŠK Považská Bystrica 9 35 7 1 3 0 7
20.
Jakub Demovič Jakub Demovič
TJ Sokol Cífer 9 34 3 1 1 0 3
21.
Daniel Bandri Daniel Bandri
HŠK - 74 Kolárovo 5 33 0 0 4 0 8
22.
HBC Trnava 7 33 0 0 1 0 2
23.
Zoltán Laky Zoltán Laky
HŠK - 74 Kolárovo 10 33 4 1 2 0 5
24.
Jozef Biró Jozef Biró
ŠKP Bratislava 8 32 5 0 3 0 6
25.
Michal Baďura Michal Baďura
Handball Club Pezinok 7 31 6 1 2 0 5
26.
Jozef Kašuba Jozef Kašuba
MŠK Považská Bystrica 9 31 0 0 1 0 2
27.
Márk Szerencsés Márk Szerencsés
DAC Dunajská Streda 7 30 4 0 2 0 4
28.
Andrej  Petro Andrej Petro
DAC Dunajská Streda 9 30 0 2 3 0 8
29.
Dominik Baďura Dominik Baďura
Handball Club Pezinok 5 28 1 0 0 0 0
30.
Marcel Majerník Marcel Majerník
TJ Sokol Cífer 8 28 2 0 3 0 6
31.
Viktor Rebroš Viktor Rebroš
HŠK - 74 Kolárovo 8 28 0 0 1 0 2
32.
Matúš Pacek Matúš Pacek
ŠKP Bratislava 4 27 5 0 0 0 0
33.
Filip Jurkovič Filip Jurkovič
HBC Trnava 4 26 0 1 2 0 5
34.
Martin Jurík Martin Jurík
Strojár Malacky 10 26 2 0 1 0 2
35.
Peter Gbelec Peter Gbelec
TJ Sokol Cífer 10 26 0 1 4 0 9
36.
Eduard Chovanec Eduard Chovanec
MŠK Považská Bystrica 7 25 12 2 1 0 4
37.
Eduard Valášek Eduard Valášek
MŠK Považská Bystrica 10 25 2 1 5 0 11
38.
HBC Trnava 7 23 0 0 2 0 4
39.
Máté Fodor Máté Fodor
DAC Dunajská Streda 8 22 0 0 2 0 4
40.
Gergely Gögh Gergely Gögh
HŠK - 74 Kolárovo 9 22 1 3 7 0 17
41.
David Stachovič David Stachovič
Štart pre naše deti 6 21 2 0 5 1 20
42.
Tomáš Stachovič Tomáš Stachovič
Štart pre naše deti 6 21 0 1 1 0 3
43.
Filip Čík Filip Čík
TJ Sokol Cífer 8 21 0 0 1 0 2
44.
Máté Domján Máté Domján
HŠK - 74 Kolárovo 9 21 0 0 0 0 0
45.
Erik Kubovič Erik Kubovič
Strojár Malacky 10 21 1 0 1 0 2
46.
Jakub Jánoš Jakub Jánoš
Strojár Malacky 6 20 1 1 5 0 11
47.
Ľubomír Hudec Ľubomír Hudec
Handball Club Pezinok 9 20 1 0 2 0 4
48.
Marek Kocifaj Marek Kocifaj
MŠK Považská Bystrica 10 20 0 4 3 0 10
49.
Michal Mráz Michal Mráz
ŠKP Bratislava 4 19 0 0 1 0 2
50.
Ivan Oslej Ivan Oslej
Štart pre naše deti 4 19 0 1 2 0 5
51.
Andrej Dobrocký Andrej Dobrocký
Štart pre naše deti 5 19 9 0 2 0 4
52.
Patrik Walter Patrik Walter
Strojár Malacky 8 19 0 0 3 0 6
53.
Richard Modrovský Richard Modrovský
ŠKP Bratislava 3 18 1 0 0 0 0
54.
Jakub Galovič Jakub Galovič
Štart pre naše deti 6 18 0 0 3 1 16
55.
Samuel Bartovič Samuel Bartovič
ŠKP Bratislava 7 18 0 1 1 0 3
56.
Tomáš Baláž Tomáš Baláž
Strojár Malacky 10 18 7 0 1 0 2
57.
Mário Chebeň Mário Chebeň
ŠKP Bratislava 3 17 6 1 1 0 3
58.
Kristián Halla Kristián Halla
ŠKP Bratislava 3 17 1 0 1 0 2
59.
Strahinja Govedarica Strahinja Govedarica
HBC Trnava 10 17 1 0 2 1 14
60.
Marek Štefina Marek Štefina
MŠK Považská Bystrica 2 16 4 0 0 0 0
61.
Matej Jánošík Matej Jánošík
HK Vajnory 6 16 2 0 2 0 4
62.
Róbert Sedláček Róbert Sedláček
DAC Dunajská Streda 9 16 0 0 4 0 8
63.
Peter Podstrásky Peter Podstrásky
MŠK Považská Bystrica 10 16 0 1 2 0 5
64.
Robert Baláž Robert Baláž
Strojár Malacky 5 15 0 1 3 0 7
65.
Martin Lužica Martin Lužica
DAC Dunajská Streda 8 15 0 1 3 0 7
66.
Ivan Gdovec Ivan Gdovec
ŠKP Bratislava 2 14 0 0 0 0 0
67.
Jakub Kolenič Jakub Kolenič
ŠKP Bratislava 6 14 1 0 3 0 6
68.
Ladislav Lutonský Ladislav Lutonský
Strojár Malacky 7 14 0 1 0 0 1
69.
Benjamin Turek Benjamin Turek
Handball Club Pezinok 10 14 0 0 0 0 0
70.
Marián Jaššo Marián Jaššo
Strojár Malacky 8 13 1 1 2 0 5
71.
Thomas Peter Cozens Thomas Peter Cozens
HBC Trnava 8 13 0 0 1 0 2
72.
Martin Lénart Martin Lénart
DAC Dunajská Streda 8 13 0 1 5 0 11
73.
Erik Košík Erik Košík
DAC Dunajská Streda 9 13 0 0 3 0 6
74.
Daniel Gajdoš Daniel Gajdoš
Handball Club Pezinok 5 12 0 0 3 0 6
75.
Ondrej Mišovič Ondrej Mišovič
ŠKP Bratislava 6 11 0 0 2 0 4
76.
Ľubomír Bočkay Ľubomír Bočkay
HBC Trnava 6 11 0 0 0 0 0
77.
Richard Švéda Richard Švéda
DAC Dunajská Streda 7 11 0 0 1 0 2
78.
Tibor Morvay Tibor Morvay
HŠK - 74 Kolárovo 10 11 0 0 2 0 4
79.
Maroš Jakubík Maroš Jakubík
HK Vajnory 3 10 1 0 0 0 0
80.
Matej Boledovič Matej Boledovič
ŠKP Bratislava 4 10 1 0 2 0 4
81.
Samuel Majerčík Samuel Majerčík
Strojár Malacky 5 10 0 0 1 0 2
82.
Stanislav Márnota Stanislav Márnota
ŠKP Bratislava 6 10 0 0 0 0 0
83.
Matej  Féder Matej Féder
Handball Club Pezinok 7 10 0 1 11 0 23
84.
Marián Percze Marián Percze
DAC Dunajská Streda 2 9 0 0 0 0 0
85.
Rastislav Podhradský Rastislav Podhradský
HK Vajnory 3 9 0 1 1 0 3
86.
Michal Kopko Michal Kopko
HK Vajnory 4 9 3 0 2 1 14
87.
Viktor Hoksz Viktor Hoksz
HK Vajnory 4 9 1 0 0 0 0
88.
Samuel Vyletel Samuel Vyletel
ŠKP Bratislava 4 9 0 0 2 0 4
89.
Martin Holeš Martin Holeš
HK Vajnory 7 9 0 0 1 0 2
90.
Maroš Bihari Maroš Bihari
HŠK - 74 Kolárovo 10 9 0 0 1 0 2
91.
Pavol Kozák Pavol Kozák
Handball Club Pezinok 3 8 1 0 1 0 2
92.
Igor Milošovič Igor Milošovič
HK Vajnory 4 8 0 0 0 0 0
93.
Andrej Minárik Andrej Minárik
TJ Sokol Cífer 6 8 0 0 3 0 6
94.
Richard Reicher Richard Reicher
HŠK - 74 Kolárovo 7 8 0 1 3 0 7
95.
Máté Roland Gogola Máté Roland Gogola
HŠK - 74 Kolárovo 9 8 0 0 1 0 2
96.
HBC Trnava 10 8 1 0 0 0 0
97.
Adam Lovíšek Adam Lovíšek
MŠK Považská Bystrica 1 7 0 0 2 0 4
98.
Patrik Glasa Patrik Glasa
TJ Sokol Cífer 1 7 0 0 1 0 2
99.
Adam Škoda Adam Škoda
Štart pre naše deti 2 7 2 0 1 0 2
100.
Samuel Budinský Samuel Budinský
ŠKP Bratislava 3 7 0 0 1 0 2
101.
Dominik Kostelanský Dominik Kostelanský
HK Vajnory 3 7 0 0 1 0 2
102.
Tibor Nagy Tibor Nagy
DAC Dunajská Streda 3 7 0 1 1 0 3
103.
Jakub Ferenčík Jakub Ferenčík
Strojár Malacky 3 7 0 0 0 0 0
104.
Miroslav Horňák Miroslav Horňák
HK Vajnory 5 7 0 0 0 0 0
105.
Kristian Jozef Rummel Kristian Jozef Rummel
Štart pre naše deti 5 7 0 0 1 0 2
106.
Dávid Vass Dávid Vass
ŠKP Bratislava 6 7 0 1 1 0 3
107.
Timothy Kiš Timothy Kiš
Handball Club Pezinok 6 7 0 0 1 0 2
108.
Jozef Stejskal Jozef Stejskal
Štart pre naše deti 6 7 0 0 0 0 0
109.
Marko Djordjevič Marko Djordjevič
HBC Trnava 7 7 3 0 2 0 4
110.
Martin Kobela Martin Kobela
TJ Sokol Cífer 7 7 0 0 1 0 2
111.
Márton Gögh Márton Gögh
HŠK - 74 Kolárovo 8 7 0 0 6 1 22
112.
Marek Tóth Marek Tóth
Strojár Malacky 1 6 1 0 0 0 0
113.
Martin Hlaváč Martin Hlaváč
Štart pre naše deti 5 6 0 0 3 0 6
114.
Matej Adamkovič Matej Adamkovič
Strojár Malacky 5 6 0 0 1 0 2
115.
Miroslav Bahúl Miroslav Bahúl
HK Vajnory 6 6 0 0 0 0 0
116.
Lukáš Súsedka Lukáš Súsedka
TJ Sokol Cífer 6 6 0 0 2 0 4
117.
Attila Marosi Attila Marosi
HŠK - 74 Kolárovo 7 6 0 1 3 0 7
118.
Miroslav Popluhár Miroslav Popluhár
TJ Sokol Cífer 7 6 0 0 2 0 4
119.
Lukáš Konečný Lukáš Konečný
Strojár Malacky 1 5 1 0 0 0 0
120.
Samuel Kišš Samuel Kišš
ŠKP Bratislava 1 5 0 0 0 0 0
121.
HBC Trnava 1 5 0 0 1 0 2
122.
Vlado Denis Vlado Denis
HK Vajnory 2 5 0 0 0 0 0
123.
Dominik Podsedlý Dominik Podsedlý
MŠK Považská Bystrica 2 5 0 0 0 0 0
124.
Mátyás Horváth Mátyás Horváth
DAC Dunajská Streda 2 5 0 0 1 0 2
125.
Martin Kriho Martin Kriho
ŠKP Bratislava 3 5 0 0 1 0 2
126.
Tomáš Dudžák Tomáš Dudžák
HBC Trnava 4 5 0 0 2 0 4
127.
Olivier Monfort Olivier Monfort
HK Vajnory 4 5 0 0 1 0 2
128.
Pavol Bízek Pavol Bízek
Štart pre naše deti 6 5 0 0 5 0 10
129.
Michal  Ichman Michal Ichman
Strojár Malacky 11 5 0 0 1 0 2
130.
Denis Lagíň Denis Lagíň
MŠK Považská Bystrica 2 4 0 0 0 0 0
131.
Matúš Mészáros Matúš Mészáros
Štart pre naše deti 3 4 0 0 0 0 0
132.
Martin Konrád Martin Konrád
HK Vajnory 4 4 0 0 1 0 2
133.
HK Vajnory 4 4 0 0 0 0 0
134.
Lukáš Rakús Lukáš Rakús
HBC Trnava 1 3 0 0 0 0 0
135.
Marek Roman Marek Roman
MŠK Považská Bystrica 1 3 0 0 0 0 0
136.
Vajk Pomichal Vajk Pomichal
ŠKP Bratislava 2 3 0 0 0 0 0
137.
Stanislav Mašek Stanislav Mašek
TJ Sokol Cífer 2 3 0 0 2 0 4
138.
Juraj Havlík Juraj Havlík
Štart pre naše deti 3 3 0 0 0 0 0
139.
Ivan Slovák Ivan Slovák
ŠKP Bratislava 6 3 0 0 3 0 6
140.
Sebastian Brunovský Sebastian Brunovský
Handball Club Pezinok 7 3 0 0 1 0 2
141.
Jozef Benczy Jozef Benczy
HBC Trnava 8 3 1 0 2 0 4
142.
Martin Hutňan Martin Hutňan
MŠK Považská Bystrica 9 3 0 0 0 0 0
143.
Norbert Waschek Norbert Waschek
Štart pre naše deti 1 2 1 0 1 0 2
144.
Jakub Krajčír Jakub Krajčír
ŠKP Bratislava 1 2 0 0 0 0 0
145.
Daniel Ivány Daniel Ivány
ŠKP Bratislava 1 2 0 0 0 0 0
146.
Vojtech Planka Vojtech Planka
Štart pre naše deti 1 2 0 0 0 0 0
147.
Mário Prevaj Mário Prevaj
Strojár Malacky 1 2 0 0 0 0 0
148.
Ivan Iliev Ivan Iliev
HBC Trnava 2 2 0 0 2 0 4
149.
Marek Ševčík Marek Ševčík
MŠK Považská Bystrica 2 2 0 0 1 0 2
150.
Marián Maliar Marián Maliar
MŠK Považská Bystrica 3 2 0 0 0 0 0
151.
Ivan Prieložný Ivan Prieložný
ŠKP Bratislava 4 2 0 0 0 0 0
152.
Enrique Spišiak Enrique Spišiak
Strojár Malacky 4 2 0 0 1 0 2
153.
Jakub Johanes Jakub Johanes
HBC Trnava 8 2 1 0 0 0 0
154.
Tomáš Stano Tomáš Stano
DAC Dunajská Streda 9 2 0 0 1 0 2
155.
Marcel Mokoš Marcel Mokoš
TJ Sokol Cífer 9 2 0 0 2 0 4
156.
Tomáš Belanský Tomáš Belanský
Handball Club Pezinok 1 1 0 0 0 0 0
157.
HBC Trnava 1 1 0 0 0 0 0
158.
Juraj Ondruška Juraj Ondruška
HK Vajnory 1 1 0 0 1 0 2
159.
Filip Šátek Filip Šátek
HŠK - 74 Kolárovo 1 1 0 0 0 0 0
160.
Adam Brat Adam Brat
ŠKP Bratislava 2 1 0 0 0 0 0
161.
Andrej Polča Andrej Polča
Strojár Malacky 2 1 0 0 0 0 0
162.
Jakub Blaho Jakub Blaho
Handball Club Pezinok 3 1 0 0 1 0 2
163.
Patrik Tichý Patrik Tichý
MŠK Považská Bystrica 3 1 0 0 2 0 4
164.
Andrej Durdovanský Andrej Durdovanský
Handball Club Pezinok 4 1 0 0 1 0 2
165.
DAC Dunajská Streda 4 1 0 0 1 0 2
166.
Matúš Fojcík Matúš Fojcík
TJ Sokol Cífer 4 1 0 0 0 0 0
167.
Matúš Barčák Matúš Barčák
MŠK Považská Bystrica 5 1 0 0 0 0 0
168.
Nikolas Gróf Nikolas Gróf
DAC Dunajská Streda 5 1 0 0 0 0 0
169.
Alex Benek Alex Benek
ŠKP Bratislava 1 0 0 0 0 0 0
170.
Šimon Hauskrecht Šimon Hauskrecht
ŠKP Bratislava 1 0 0 0 0 0 0
171.
Mário Dúha Mário Dúha
ŠKP Bratislava 1 0 0 0 0 0 0
172.
Pavlo Golub Pavlo Golub
Handball Club Pezinok 1 0 0 0 0 0 0
173.
David Blaho David Blaho
HBC Trnava 1 0 0 0 0 0 0
174.
Maroš Kľúčik Maroš Kľúčik
HK Vajnory 1 0 0 0 0 0 0
175.
Jozef Virčík Jozef Virčík
HK Vajnory 1 0 0 0 0 0 0
176.
Vladimír Salvata Vladimír Salvata
HK Vajnory 1 0 0 1 1 0 3
177.
Hajnalka Csehi Hajnalka Csehi
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
178.
Nikol Laky Nikol Laky
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
179.
Réka Kiss Réka Kiss
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
180.
Franciska Árgyusiová Franciska Árgyusiová
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
181.
Lucia Helcová Lucia Helcová
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
182.
Kinga Marosi Kinga Marosi
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
183.
Veronika Leczkésiová Veronika Leczkésiová
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
184.
Yen Lucia Vu The Yen Lucia Vu The
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
185.
Rebeka Nagy Rebeka Nagy
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
186.
Kyra Keszegh Kyra Keszegh
HŠK - 74 Kolárovo 1 0 0 0 0 0 0
187.
David Lovecký David Lovecký
MŠK Považská Bystrica 1 0 0 0 0 0 0
188.
Branislav Dudr Branislav Dudr
MŠK Považská Bystrica 1 0 0 0 0 0 0
189.
Filip Skáčik Filip Skáčik
MŠK Považská Bystrica 1 0 0 0 0 0 0
190.
Jakub Gera Jakub Gera
DAC Dunajská Streda 1 0 0 0 0 0 0
191.
Roman Piaček Roman Piaček
Štart pre naše deti 1 0 0 0 0 0 0
192.
Lukáš Dudžák Lukáš Dudžák
TJ Sokol Cífer 1 0 0 0 0 0 0
193.
Roman Šiška Roman Šiška
TJ Sokol Cífer 1 0 0 0 2 1 14
194.
Jaroslav Grich Jaroslav Grich
TJ Sokol Cífer 1 0 0 0 1 0 2
195.
Lukáš Gbelec Lukáš Gbelec
TJ Sokol Cífer 1 0 0 0 0 0 0
196.
Radoslav Šeliga Radoslav Šeliga
Strojár Malacky 1 0 0 0 0 0 0
197.
Juraj Navara Juraj Navara
Handball Club Pezinok 2 0 0 0 0 0 0
198.
Jakub Novák Jakub Novák
HBC Trnava 2 0 0 0 0 0 0
199.
Peter Gögh Peter Gögh
HŠK - 74 Kolárovo 2 0 0 1 0 0 1
200.
Viktor  Králik Viktor Králik
TJ Sokol Cífer 2 0 0 0 1 0 2
201.
Šimon Vargončík Šimon Vargončík
Strojár Malacky 2 0 0 0 1 0 2
202.
Kristian Hrotka Kristian Hrotka
Strojár Malacky 2 0 0 0 0 0 0
203.
Matúš Hauskrecht Matúš Hauskrecht
ŠKP Bratislava 3 0 0 0 0 0 0
204.
Martin Školník Martin Školník
MŠK Považská Bystrica 3 0 0 0 0 0 0
205.
Matúš Krištofič Matúš Krištofič
Strojár Malacky 3 0 0 0 0 0 0
206.
Juraj Rybár Juraj Rybár
Strojár Malacky 3 0 0 0 0 0 0
207.
Michal Pántik Michal Pántik
ŠKP Bratislava 4 0 0 0 0 0 0
208.
Matúš Mitošinka Matúš Mitošinka
ŠKP Bratislava 4 0 0 0 0 0 0
209.
Milan Hollý Milan Hollý
Štart pre naše deti 4 0 0 1 1 0 3
210.
TJ Sokol Cífer 4 0 0 0 0 0 0
211.
Tadeáš Ferenčík Tadeáš Ferenčík
Strojár Malacky 4 0 0 0 1 0 2
212.
HBC Trnava 5 0 0 0 0 0 0
213.
Dušan  Roško Dušan Roško
Štart pre naše deti 5 0 0 1 0 0 1
214.
Ladislav Bachorec Ladislav Bachorec
Handball Club Pezinok 6 0 0 0 0 0 0
215.
Ľubomír Chabada Ľubomír Chabada
MŠK Považská Bystrica 6 0 0 0 0 0 0
216.
Richard  Fukna Richard Fukna
ŠKP Bratislava 7 0 0 0 0 0 0
217.
Roman Garay Roman Garay
HK Vajnory 7 0 0 0 0 0 0
218.
Gergö Gányovics Gergö Gányovics
DAC Dunajská Streda 7 0 0 0 0 0 0
219.
Dominik Šottník Dominik Šottník
DAC Dunajská Streda 7 0 0 0 0 0 0
220.
Dávid Tóth Dávid Tóth
HŠK - 74 Kolárovo 8 0 0 0 0 0 0
221.
Kevin Buday Kevin Buday
MŠK Považská Bystrica 8 0 0 0 1 0 2
222.
Branislav Augustín Branislav Augustín
HBC Trnava 9 0 0 0 0 0 0
223.
Michal Kosák Michal Kosák
DAC Dunajská Streda 9 0 0 1 0 0 1
224.
Peter Ceľuch Peter Ceľuch
Strojár Malacky 9 0 0 0 0 0 0
225.
Štefan Porubský Štefan Porubský
Handball Club Pezinok 10 0 0 0 0 0 0
226.
Balázs Boťanský Balázs Boťanský
HŠK - 74 Kolárovo 10 0 0 1 0 0 1
227.
Lukáš Marušinec Lukáš Marušinec
TJ Sokol Cífer 10 0 0 0 0 0 0
228.
Viktor Pista Viktor Pista
TJ Sokol Cífer 10 0 0 0 0 0 0
229.
Lukáš Nemčovič Lukáš Nemčovič
Strojár Malacky 11 0 0 0 0 0 0
P Tím Góly
1.
{ team name} Handball Club Pezinok
339
2.
{ team name} Záhoráci Stupava/Malacky B
334
3.
{ team name} MŠK Považská Bystrica B
324
4.
{ team name} HBC Trnava
311
5.
{ team name} BHA-Bratislavská hád. akadémia
310
6.
{ team name} TJ Sokol Cífer
301
7.
{ team name} HŠK-74 Kolárovo
296
8.
{ team name} ŠK DAC Dunajská Streda
295
9.
{ team name} Štart pre naše deti
206
10.
{ team name} HK Vajnory
191
calendar